איך מצטרפים לקהילת המרצים בישראל

כל מרצה ומנחה סדנאות יכול להצטרף לקהילת המרצים בישראל.

לפניך הסבר קצר על תהליך ההרשמה באתר:

הרשמה לאתר

בסרגל העליון מצדו הימני של המסך, לוחצים על כפתור ‘הרשמה’, ממלאים את הטופס ולוחצים על כפתור ‘הרשמה’.

יש להקליד שם משתמש באותיות לועזיות, ללא רווחים וללא סימנים.

לאחר פתיחת חשבון, יש לעבור לעריכת הפרופיל, שם מכניסים שם פרטי ומשפחה וכן ניתן להוסיף תואר ד”ר או עו”ד לדוגמא.register_homepage לאחר מכן יש למלא את טופס ההרשמה במלואו registration_form

עריכת פרופיל משתמש

לאחר שנרשמנו, יש לערוך את הפרופיל ולהכניס מידע אטרקטיבי, מעניין ומסקרן, שיגרום למתעניינים להזמין אתכם להרצות בפניהם. כפתור עריכת הפרופיל נמצא בסרגל העליון מימין. edit_profile מתחת לשם המשתמש ישנו כפתור ‘צפייה בפרופיל‘, לחיצה עליו תהפוך אותו ל’עריכת פרופיל‘.  לחצו על עריכה ומלאו את הפרופיל האישי שלכם כמרצה. לתשומת לבכם, כל הפרטים חשובים, הגדרה נכונה של נסיונכם כמרצה, תאפשר בעתיד למזמיני ההרצאות לקבל תוצאות מדויקות יותר בחיפוש ובהתאמת המרצה לארגון ו/או לאופי האירוע. תעריף ממוצע להרצאות הינו מידע שישמש את מזמיני ההרצאות באיתור מרצים בהתאם לתקציב העומד לרשותם.  יחד עם זאת, מידע זה אינו חשוף למבקרים באתר, אלא, לבעל הפרופיל בלבד.

פרסום הרצאות

בשלב ראשון ניתן להעלות הרצאה אחת לאתר (בהמשך תתאפשר העלאת מספר הרצאות לכל מפרסם).

איך מפרסמים הרצאה: אחרי שסיימתם להגדיר את הפרופיל האישי שלכם, עליכם להעלות תוכן להרצאה ראשונה שתפורסם. שם הרצאה, תקציר הרצאה, קטעי ווידאו שניתן לראותכם בהרצאה, על מנת שיהיה קל להבין עד כמה אתם טובים מול קהל.

בחירת תחום ההרצאה:  ניתן לבחור תחום אחד או יותר, הקפידו לבחור את התחום המייצג ביותר עבור הרצאתכם.

פרופיל חברתי

כדי שיהיה קל ליצור אתכם קשר, להכיר אתכם מקרוב, באמצעות האינטרנט.  אנו ממליצים להכניס את הקישורים לפרופיל שלכם ברשתות החברתיות, בהתאם לפעילותכם. בהצלחה ביצירת פרופיל מרצה בקהילת המרצים בישראל!