מכתב ישיר מטל פרנק בן-משה

יוזמת הקמת קהילת המרצים בישראל

כשפגשתי את גיל פרץ בינואר 2013, בסמינר “כיצד להרצות בהצלחה ולהפוך למרצה מבוקש”, הבנתי מיד שיש פה הזדמנות לעשות שינוי גדול.  כמומחית בעולם המיתוג והשיווק, כמי שמיישמת בכל הזדמנות אפשרית את יכולת החשיבה הלא שגרתית, בחרתי, ביחד עם גיל, לקחת את המובן מאליו, את הכי שגרתי ופשוט, ולהגיש אותו עבורכם, עם טוויסט קטן (צפוי ולא צפוי).

ישנם אפיקי שיווק רבים לקידום הרצאות וסדנאות, אבל, כשהתעמקתי מעט בתחום, לא מצאתי גורמי שיווק ישיר, המאפשרים גישה ישירה בין המרצה למזמין ההרצאה, מבלי ש”יפריעו” בדרך.

היות והאינטרנט מהווה אחד מכלי השיווק החזקים והנגישים לכולנו, הן המרצים והן הלקוחות, הבנתי שעלינו להרים את הכפפה ביחד, ולהקים אתר אינטרנט שיהווה במה לכל אותם מרצים, וותיקים ובתחילת דרכם, מרצים שיש בסל המוצרים שלהם הרצאה אחת או מספר הרצאות, מרצים שרוצים להגיע לארגונים ו/או לחוגי הבית.

גיליתי שיש המון אנשים מוכשרים עם תשוקה לדבר ולשתף במה שבוער בתוכם, אבל, הם לא מפורסמים, הם לא סלבס, הם עדיין לא ידועים מספיק כדי להיות מבוקשים ולכן, קשה להם לחדור לאותם גופים המשווקים מרצים והפספוס הוא בעיקר של הלקוחות, מזמיני ההרצאות.

מכתב ישיר מגיל פרץ

יוזם הקמת קהילת המרצים בישראל

כשהתחלתי להרצות, בסוף שנות ה 80 לפני למעלה מעשרים וחמש שנה, לא היו כל הכלים הישירים, הנוחים והזולים לשיווק הרצאות.  בעשור האחרון סייעתי למאות מרצים (וותיקים וגם כאלו שרק החלו להרצות), להפוך למרצים מבוקשים, באמצעות שיתוף של רבים מהסודות והכלים שהשתמשתי כדי להפוך למרצה מבוקש, בארץ ובעולם.

חיפשתי דרך לעזור גם לכל אלה שאני לא מכיר אישית, שעצם ההופעה שלהם על במה יכולה לסייע לא רק להם, אלא בעיקר, לקהל ששומע אותם.  ולכן, החלטתי ליזום הקמת פלטפורמה ישירה, פשוטה לשימוש ופתוחה לכל אדם בישראל, שרוצה להרצות, להרצות יותר, לשתף בניסיון חיים / סיפורים אישיים / תובנות / מומחיות מקצועית.

חברתי לטל, שהכרנו במסגרת הסמינר הראשון שפתחתי בינואר 2013.  כמומחית למיתוג מצד אחד ובעלת ניסיון אדיר בשימוש בכלים המודרניים ביותר לשיווק חכם, זה רק היה טבעי שביחד נפתח ונוביל את מהפיכת הקשר הישיר בין מרצים לבין לקוחות פוטנציאליים.

טל פרנק בן-משה

טל פרנק בן-משה

יוזמת הקמת קהילת המרצים בישראל
גיל פרץ

גיל פרץ

יוזם הקמת קהילת המרצים בישראל

לכן, היה זה אך טבעי ליצור במה פתוחה, ישירה, ללא מגבלות או במילים אחרות, ‘שוק חופשי’ שיאפשר ליצור נקודת פגישה בין מרצים ללקוחות פוטנציאלים שלהם.

  • מרצים יוכלו להיחשף בצורה אפקטיבית לכל מי שמחפש הרצאה מעניינת.
  • ארגונים יוכלו להיחשף למרצים, ללא פילטר שמסנן, ללא אינטרסים מנוגדים, ובמקרים רבים גם לחסוך כסף, בזכות הגישה הישירה למרצים.
  • לא עוד שיטת “כל הפרטים על המרצה (למעט טלפון ואימייל), כדי שתזמין אותו רק דרכנו”.
  • הכל גלוי, הכל ידוע, win-win, ישיר.