Close
פרטי המשתמש
סלבה גרודזינסקי
סלבה
גרודזינסקי
0527087937
0527087937
פירוט הרצאות
הנדסת התנהגות – סודות ההגשמה
משתתפי התכנית ישפרו את יכולת ההחלטה שלהם, גם אם הם עומדים בפני החלטות הרות גורל. אם המשתתף מתחבט בנוגע למסלול אותו יבחר לעשות או כל שינוי בחיים שיבחר לעשות ,הוא יוכל להגשים את עצמו באמצעות שיפור יכולתו להחליט. בקורס זה ירכשו " ארגז כלים " שמהווה אסטרטגיות להתמודדות עם מצוקות שונות. כמו כן ,היכולות והכישורים הטמונים בכל אחד מהמשתתפים ייחשפו במהלך הקורס, כך שהמשתתף יוכל להשתמש בהם כאבני דרך בדרכו החדשה בחיים. לכל פעולה יש תוצאה. תוצאה היא פועל יוצא של שילוב משאבים ופעולה. איך נדע שהגענו אם לא ידענו לאן התכוונו להגיע? התכנית מתבססת על מספר מקורות: ראשית, הידע והניסיון המצטבר של המנחה ב DALCoaching, שנית, על מחקרים וראיונות עם מומחים מובילים בתחום . שלישית, על ניתוח ספרות מקצועית בנושאי מוטיבציה, הצבת מטרות ומנהיגות. היכולת לדעת להחליט מקל על הקשרים בין חברי הקבוצה ומציג באופן ברור ציפיות, הגדרות ומטרות – ואת הדרך להשגת המטרות של הפרט בקבוצה ושל הקבוצה כארגון . התנהלות על פי חוקים של מצליחנים תוביל אתכם ל:  להשיג שליטה מלאה על חייכם  להתייחס נכון לביקורת של אחרים  חוסר שביעות רצון להפוך למנוף להצלחה  להרוויח יותר כסף , להגדיל משמעותית הכנסה כספית  להשיג הכרה אמיתית.
למה חשוב אימון זוגי להורים גרושים לטובת הילדים https://www.youtube.com/watch?v=u13mIMLXpjk
בריאות וספורט, העצמה, מצוינות אישית, ניהול ומנהיגות, חדשנות, חשיבה יצירתית, שיווק
ארגונים, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, צוותי הדרכה, נוער, הורים, נשים
נקודת ההתחלה שלך – מופע מסרים מרתק ומלהיב.
כולנו חולמים לחיות מאושרים. כך מרגישים את ההזדמנויות ליצור ולהגשים חיים בלתי רגילים. אנחנו רואים יכולת עצומה ושפע אינסופי, אבל בחיי היום יום, רבים חווים חוסר מימוש עצמי ותחושת מחנק כלכלי שאינה מאפשרת הגשמה אמיתית של החיים שהיינו רוצים לעצמנו. אחד הצרכים הבסיסיים שלנו כבני אדם הוא להשאיר חותם, לדעת שמימשנו כל דקה בחיים שלנו ושהבאנו למיצוי כל חלקיק מהיכולת העצומה שלנו. "נקודת התחלה שלך" יגלה לכם את המסלול המעשי ליצירת חיים שבהם תגשימו את היעדים והמטרות החשובים שלכם, בצורה עקבית ובאופן רציף.
Employee Motivation - Elements of Greatness . https://www.youtube.com/watch?v=JMXHpzWYED0
כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, צוותי חינוך, נוער, הורים, נשים, גמלאים, חוגי בית
אודות המרצה

קצת עלי:
את שנות חיי התעשייתיים השקעתי בחברות שונות בארץ ובחו"ל, בתחום המזון והבנייה, בהם מילאתי שורה של תפקידים וביניהם תפקידי ניהול. במשך יותר מ- 20 שנה חיפשתי מקצוע שבו אעבוד עם אנשים, אהיה משמעותי בחייהם ואקבל סיפוק אישי מהעשייה. במהלך השנים האחרונות, אני עברתי מהפך ושינויים בחיי האישיים והעסקיים.
לאורך הזמן זיהיתי יכולת צמיחה מקצועית וחברתית, קיבלתי הערכות מההנהלה ומצוותי העובדים. תהליכי ההתקדמות וקבלת התוצאות הרצויות בחיי, גרמו לשינוי מהותי בדרך חיי: בחרתי במיקוד בעשייה עבור עצמי ועבור הקהילה – בו עוסק תחום האימון והנחייה.

בין 3 ל 7 שנים
בין 250-500
עברית, רוסית
Social Profiles
https://www.facebook.com/slava.grodzinsky
Account Details
dalcoachsg@gmail.com