Close
פרטי המשתמש
נוריאל בהיר
נוריאל
בהיר
0544433783
+972544433783
פירוט הרצאות
איך לעשות שינויים חיוביים בחיים
ברוכים הבאים להרצאה מרתקת , מעוררת לפעולה, ומעניקה כלים ליצירת שינויים חיוביים בחיים! שינוי הוא חלק מהחיים. לעיתים אנחנו מעיזים לשנות דברים שמעיקים עלינו, שמעכבים אותנו ומרחיקים אותנו משמחה אמיתית ומסיפוק והגשמה. נכון. אבל ברוב המקרים, איננו מעיזים! אנחנו חושבים שהמצב הוא : גזירת גורל, "קשה", מבוך שאיננו רואים דרך להיחלץ ממנו, מלא ב"בעיות" , והדרך בה אנחנו מפרשים את המציאות של חיינו, מחלישה אותנו, ומדללת את האנרגיה שלנו מלפעול. ואז מגיע שינוי! כפוי! משהו שהגיע "מבחוץ" "מלמעלה". משהו שהיינו צריכים לעשות ולא עשינו, נכפה עלינו מבחוץ! שנים את עובדת בעבודה שאת לא אוהבת או לא מסופקת בה. רצית לעזוב ולא העזת, ואז הגיעו פיטורים. שנים את נמצאת ביחסים זוגיים שאינם מכבדים אותך כאדם. רצית לשנות ופחדת. ואז, בעלך בגד בך. שנים שאת רוצה להיגמל ממתוקים ולרדת במשקל. דחית את ההתמודדות, ואז, יום אחד גילית בבדיקות הדם שיש לך סוכרת. ועוד ועוד דוגמאות המראות שכשאין לנו את האנרגיה והאומץ לעשות את השינוי שאותו מכוונת אותנו הנשמה שלנו לעשות, דרך הרצון הפנימי, הרגש, והאינטואיציה – אם אנחנו לא מקשיבים למסרים. נקבל אותות ומסרים חזקים יותר , שבדרך כלל מגיעים דרך גוף הכאב. מדוע? כי הכאב, הוא כ אב. מורה. מדריך. מכוון מה נכון ומה לא ואם אנחנו לא מקשיבים, כואב לנו יותר. איך מקשיבים ? איך יודעים מהו הקול הפנימי ? איך מתחברים לאומץ לשנות ? מה הקשר בין הדרך שבה אנחנו מתנסחים לבין התוצאות שלנו בחיים? איך מזהים מה מעכב אותי ומה האמונות השגויות שאני מחזיק\ה? מה היא מחשבה שמובילה להישגים ואיך מאמצים אותה לחיים? זוהי הרצאת אימון, ובה כל משתתף\פת יוכל לגלות על עצמו התנהגויות, דיבור, דפוסי מחשבה ודפוסי רגשות המעכבים את יכולתו הטבעית לעשות שינוי חיובי בחיים – וכמובן לקבל כלים של מודעות, ותרגול להתפתחותו האישית, צמיחתו הרוחנית והצלחתו בחיים! המרצה: נוריאל בהיר פסיכו אסטרולוגית מומחית. מאסטר למודעות רוחנית ומאמנת חשיבה להצלחה.
http://nlb.ravpage.co.il/shinuy
העצמה, העצמה נשית, השראה , מוטיבציה, מעגלי החיים, זוגיות, תקשורת בת זמננו
מחלקות ו/או צוותים בארגון, כנסים ואירועים, צוותי חינוך, צוותי הדרכה, נשים, חוגי בית
הו'אופונופונו וגילוי סודות הייעוד שלך
הו'אופונופונו (מה זה?) וגילוי סודות הייעוד שלך ברושור להרצאה הו'אופונופונו, היא טכניקת ריפוי תודעתית פלאית מהוואי, לגילוי העצמי האמתי שלנו, זה המשוחרר מהתניות הזיכרונות והכאב הטבועים בהכרה שלנו. השיטה מאפשרת ניקוי ומחיקת זיכרונות המייצרים חשיבה שגויה על המציאות, ובכך יוצרת שחרור מאמונות מגבילות וחומרים ישנים הממחזרים את עצמם שוב ושוב ומייצרים את הבעיות בחיינו. כשההכרה נקייה הקשר חיבור להדרכה הגבוהה שלך נפתח וניסים מתרחשים. אחד מהכלים העוצמתיים ביותר של השיטה יועבר בהרצאה ויינתן מתנה ככלי תרגול לגילוי הייעוד וליצירת שינויים חיוביים בכל תחומי החיים. משמעות המילה הו'אופונופונו היא תיקון. כמו בקבלה. לתקן כאוס שנוצר מחשיבה שגויה המתבססת על מידע מת (זיכרון) ולא על מידע חי (השראה) תרגול הו'אופונופונו הוא תרגול פשוט ועם זאת עמוק ביותר. כשמביאים את התודעה למצב נקי (תדר אפס) הקיום הופך לפלא יומיומי המשפיע מבפנים על סביבה שלמה. אחד הנושאים המרכזיים בחיינו היא שאלת הייעוד. האם אני בייעוד שלי? מהו הייעוד? איך מגשימים אותו? מדוע ומתי מגיעה השאלה הזאת? בדיוק בזמן שבו נראה ש"הכל בסדר" ועם זאת, מחלחלת לחיים תחושה של חוסר משמעות, תחושת החמצה, חוסר אנרגיה. ההרגשה ה"תת קרקעית" הנמצאת מתחת לשטח הנפשי היא של מחסור. חוסר חשק. ושדלק התשוקה אוזל. בהרצאת הו'אופונופונו וגילוי סודות הייעוד שלך יתברר הקשר שבין חיפוש הייעוד כמענה עמוק לתחושת ההחמצה וכדבר המוביל את הסיפוק שבהבנת משמעות חייך והאופן בו תגיעי להגשמת "סיבת הנשמה" שלך. ההרצאה משלבת ידע תרגול ויותר מעשרים שנות ייעוץ אישי, טיפול והוראה בתורות רוחניות ופסיכו אנרגטיות לריפוי גוף נפש.
ארגונים, מחלקות ו/או צוותים בארגון, מנהלים, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, צוותי חינוך, צוותי הדרכה, משאבי אנוש, נשים, חוגי בית
אודות המרצה

נוריאל בהיר - פסיכו -אסטרולוגית מומחית - ייעוץ ואימון ע"פ מפת לידה

בין 7 ל 12 שנים
בין 100-250
עברית
Social Profiles
http://www.nlb.co.il
https://il.linkedin.com/pub/nuriel-bahir/17/549/2a3
https://www.facebook.com/nurielbahir?ref=hl
Account Details
nurielbahir@gmail.com