Close
פרטי המשתמש
נתי גרוברג
נתי
גרוברג
0528293939
פירוט הרצאות
לגלות את העוצמה שבך
בשנת 1999 נפצעתי בתאונת דרכים ששינתה את חיי ובעקבותיה הפכתי מאדם רגיל לנכה 100%. לאחר שנתיים וחצי של ניתוחים, אישפוזים ושיקומים, עברתי הסבה מקצועית וחזרתי למעגל העבודה. אני אלוף הארץ ברכיבה על אופני יד, מרצה ומאמן. המטרה שלי דרך סיפור החיים שלי ולא מעט קשיים ומשברים שחוויתי (מתאונה שהפכה אותי לנכה דרך פציעה קשה על מסלול המירוצים באולימפיאדת בייג'ין ועד הצלחות כמו הישראלי הראשון שסיים תחרות איש ברזל בידיים בלבד), היא להראות את הדרך בה אפשר לנהל משברים הן אישיים והן במקום העבודה, כך שיוצאים מהם מחוזקים. מהמשברים בחיי למדתי שאפשר להתחזק ולשפר את איכות החיים, סיגלתי דרך חיים שפורצת את גבולות המגבלות ומתאימה לכל אחד ולאו דווקא לאדם נכה. אני מאמין שכל אדם יכול להשתחרר מהכבלים והגבולות שהוא עצמו או הסביבה שלו יוצרים, לחוות הצלחות ולהגיע להישגים ממשיים בחייו. אני שמח שכיום יש לי את האפשרות להעביר לאחרים את הידע שרכשתי כדי שיוכלו ליישם כבר עכשיו ולא רק אחרי אירוע טרגי שיעיר אותם. בהרצאה אני מעביר מספר נקודות מהותיות לקהל (מנהלים, צוות עובדים ובכלל): חשיבות רתימת שותפים למטרה -שותף יכול להיות מנהל אחר ועובד של המנהל. ארגז הכלים - לכל אחד יש את החוזקות שלו ולכן אם נדגיש את היכולות ונתעלם מהאגו נוכל להנות מאוסף של יכולות וללמוד דברים חדשים שישרתו אותנו ואת כל הצוות. "אני יכול!" - להעז, לנסות, לטעות ולתקן ולנסות שוב. לא להכנע להשפעות הסביבה ולמחשבות שאינן מובילות קדימה. לקחת אחריות על החיים שלנו. לחשוב כמו מנצח ועוד ועוד. סיפור ההרצאה עוצמתי ולא פשוט , עם זאת אני מעביר אותו בצורה ברורה עם הומור קל והקהל יוצא עם ערך מוסף של מוטיבציה וכלים לעשייה. חלק מהחברות בהם הרצתי - בנק טפחות. דיגניה וLR GROUP טבע שטראוס עלית CSR ConnectIT צה"ל בתי ספר תנועות נוער ואירגונים משיקגו ובפלורידה.
בריאות וספורט, העצמה, השראה , מוטיבציה, מצוינות אישית, חשיבה יצירתית, בידור וחוויה
ארגונים, מחלקות ו/או צוותים בארגון, מנהלים, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, צוותי חינוך, משאבי אנוש, נוער, חוגי בית
אודות המרצה

אז מי אני ?
נתי גרוברג, בן 44. ספורטאי פראלימפי, אלוף הארץ ברכיבה על אופני-יד ומרצה. ביוני 1999 עברתי תאונת דרכים קשה, בעקבותיה אושפזתי לשנתיים וחצי במהלכן נותחתי מספר רב של פעמים, הנכות שלי הוחמרה (נותרתי נכה 100%), עברתי תהליך שיקום שהופסק על ידי זיהומים שהשיבו אותי אל שולחן הניתוחים וחוזר חלילה.
בכל התקופה הזו הדבר העיקרי שהעסיק אותי הוא סבלה של משפחתי והבנתי שאני צריך להיות חזק עבור אשתי והילד שלי.
זו היתה מטרה שעבורה היה לי קל להתגייס והבנתי שהדרך היחידה בשבילי היא להסתכל קדימה במקום לבכות על העבר. גם אם זה בהתחלה בחזקת " fake it until you make it ..." ואכן בסופו של תהליך הצלחתי לשנות את התודעה שלי ולסגל לעצמי דרך חשיבה שבאמת מקדמת אותי.

במקביל התחלתי לרכוב על אופני יד כתחביב, שהפך בהמשך לספורט תחרותי ודרך חיים מאתגרת ומהנה.

בשנת 2008 נפצעתי בתאונה נוספת בעודי רוכב על אופני היד שלי בזמן אימון לפני תחרות באולימפיאדת בייג'ין – הפציעה גדעה את חלומי להשתתף בתחרויות אליהן התכוננתי במשך 4 שנים וכשחזרתי ארצה לא רציתי לשמוע על אופניים...

כן, גם אני בנאדם וגם לי יש את נקודות השבירה שלי אבל בעידודה של אשתי שמתי את העבר מאחורי וחזרתי לרכב נחוש יותר מאי פעם.

ב -8 השנים האחרונות אני גאה להחזיק בתואר אלוף הארץ באופני-יד, ממוקם בין עשרת רוכבי אופני-היד הטובים בעולם ומתכנן את האתגר הבא.

למרות הדרך הלא פשוטה שעברתי אני מאושר מחיי. כמו לכל אחד, גם לי יש תקופות קשות יותר אבל מה שהשתנה אצלי הוא היכולת שלי להרים את עצמי בתקופות הללו, לגייס מחדש אנרגיה ומוטיבציה ולהמשיך לחתור שוב ושוב להצלחות.
בשנים האחרונות אנשים רבים שפגשתי אמרו לי שהסיפור שלי מהווה עבורם השראה. בעקבות כך התחלתי להרצות בפני חברות וארגונים שונים ולשתף את הקהל בכלים שעוזרים לי להתמודד עם האתגרים שבדרך. התגובות שאני מקבל מאוד מחזקות אותי ואני תמיד מתרגש לשמוע שאני מצליח לחולל שינוי אמיתי בחייהם של אנשים.

אני מזמין גם אותך לשמוע את הסיפור שלי ולהכיר את הכלים שעוזרים לי להתגבר על המכשולים שבדרך, (במקום לשקוע בקושי ...) ולמצוא בכל פעם מחדש את הדבר שמזניק אותי קדימה.

בין 3 ל 7 שנים
עד 50 איש, בין 50-100, בין 100-250, בין 250-500, בין 500-1000
עברית, אנגלית
Social Profiles
https://www.facebook.com/natigruberg
https://www.facebook.com/natigruberg
https://plus.google.com/u/0/109635910927219205607/posts
Account Details
nati@gruberg.co.il