Close
פרטי המשתמש
דר מרלין מונרו
דר מרלין
מונרו
0779613596
035165923
פירוט הרצאות
בני נוער - לגדול ללא סיכון
דר מרלין מרצה אודות גיל הנעורים מתוך התבוננות מחקר וכתיבת ספר אוטוביוגרפי אישי. בשם סודות לבנים שיצא לאור לפני 13 שנה וזכה בקרן יהושוע רבינוביץ לסופרים. הספר כמו גם ההרצאה סובבים סביב הקשיים הרבים אותם נאלץ לחוות כל מתבגר ומתבגרת בכל תחומי החיים. החל מהתחלת אובדן התמימות. גיבוש האני והזהות והקשיים שכרוכים בכך לאור הלחצים הקשים והרף הגבוה שמציבה החברה. כלה בתהליכי התפתחות מינים. בעיות אכילה שנוצרות על הדרך. בעיות מול חברים והצורך להשתייך לחברה עד שחושף את הקטין לקל לשכנוע למשל במצבים חברתיים שדורשים ממנו להתחיל שימוש בסמים או עישון. בעיות מול הורים ודמויות סמכותיות והצורך להתמרד גם אם ההתמרדות יכולה להסתיים בנזק. בעיות בתחומי הלמידה. בקשב וריכוז. היפראקטיביות ועד מחשבות אובדן שצצות לא פעם אצל קטינים שסובלים מרגישות יתר לכל הסובב אותם ואו לכישלון. בעיות זהות מינית ובעיות של חוסר קבלה עצמית של הגוף או חוסר קבלה של החברה את המראה החיצוני שגורמים לנזקים בהתפתחות ביטחון עצמי ואהבה בריאים. ועוד הרבה נושאים שקשורים לשלב המאוד מלחיץ הזה שנקרא גיל ההתבגרות. דר מרלין שחוותה את תהליכי ההתבגרות שלה בצורה מסיבית וחוות מהכל. היום כדוקטור כבוד ברפואה משלימה היא יודעת הן לתת מענה אישי לשאלות רבות של בני נוער ולהורים על כל התחומים שמטרידים אותם בצורה פתוחה מניסיונה האישי. הן לעזור למצא פתרונות נגישים שרוב הציבור לא מודע להם להרבה מאוד סוגי בעיות שקיימות בגיל הזה וכולל בהורים. מבעיות אקנה וחצקונים ועד לבעיות התנהגות התפתחות חשיבה ורגש.
https://youtu.be/eT4N_FsRo64 https://youtu.be/lvHl4HaMJq4 https://youtu.be/snk2VSDGdFU https://youtu.be/HNOlzfWud78 https://youtu.be/zb5HXyQ6wP4
אחריות חברתית, גיל הנעורים, הורות, העצמה, השראה , חינוך, משפחה
צוותי חינוך, צוותי הדרכה, נוער, הורים, נשים, חוגי בית
ילדי האינדיגו הצעירים והבוגרים
ילדי האינדיגו והקריסטל החלו להיוולד לכדור הארץ לפני כ 85 שנה. למעשה מרלין מונרו הינה אחת מהילדים הראשונים שנולדו לכדור. ילדים אלו ניחנים בקשת אין סופית של כישורים כולל מה שנקרא כישורי על כגון : טלפתיה קריאת מחשבות. ראיית עתיד. יכולת להזיז חפצים או לדבר לבעלי חיים. אלו ילדים מחוננים הרבה תחומים לפעמים בתחומי המתמטיקה. לפעמים בתחומי האומנויות. בעלי מוטיבציה בלתי נילאת להצליח. בעלי פוטנציאל לגרום לשינוי גם אם נושא מחלקות בעולם. הם יודעים לקרא שקרים כמו גלאי מתכות. או ראדאר. הם לא סובלים שמתנשאים מעליהם היות והם מכירים ביכולותיהם. הם לא אוהבים תכתיבים שעבד עליהם הזמן. הם אלו שיקבעו איך כדור הארץ יראה בעתיד. הם מביאים קידמה. מאיצים את הזמן קדימה. הבעיה סביב ילדים אלו לרוב היא הפער במנטליות בידע ובתובנות בינם לבין ההורים. קל מאוד לקטר ולשים עליהם תויות שמקטינות אותם וקל עוד יותר לגרום להם לנזק לפעמים בתי הפיך למוח באמצעות ריטלין וחומרים כימים אחרים. אז איך לגדל ילד כזה נכון? איך להתנהג מולו? איך להפיק מהיהלום את המקסימום שניתן ולהישאר החבר הכי טוב כהורה של הילד שלך. איך לדאוג שההשקעה בילד תשתלם לכם לטווח הארוך -שאכן תזכו לראות פריחה אמיתית ולא כמילה. דר מרלין נולדה כילדת אינדיגו פעמיים ההרצאה שלה מביאה ידע אישי והם ידע מקצועי בטיפול בילדי אינדיגו קשת קריסטל וכל שאר מיני הילדים המיוחדים שנולדים לכדור הארץ היום.
https://youtu.be/-CgZioOdjc0 https://youtu.be/MA1MhYqYkqE
צוותי חינוך, צוותי הדרכה, נוער, הורים, נשים, חוגי בית
אודות המרצה

ד"ר מרלין נורמה מונרו

HONORARY DEGREE IN MIND BODY NATURAL MEDICINE
MDMD & D.A.M. PhD  

ד''ר מרלין. הנה דוקטור ברפואה משלימה. מהראשונים הבולטים במדיה ובתקשורת לאורך השנים והוותיקים בארץ. מתמחה ועוסקת ברפואה משלימה מזה 30 שנה גם רקורד רחב של הצלחה בנתינת מענה ופתרון מלא לתופעות ובעיות חסרות מרפא. דר מרלין החלה לעסוק בתחום כבר בנעוריה אז חלתה וכמעט קיפדה את חייה עקב מחלת האנורקסיה שהתגלתה אצלה כבר בגילאי תינוקות ממש אחרי לידתה.

היום ד"ר מרלין מצילה את החייהם של אנשים מהמקום בו היא מבינה מהו כאב. סבל. וחולשה. איך להתגבר עליהם באמצעות תחומי: ההומיאופתיה, נטורופתיה, תזונה וניקוי רעלים. ביואורגונמי והתמרה. פתחה שיטה בשם מוחו היהלום שמטפלת באמצעות תיקון ברובד הנשמה במגוון רחב של תופעות חסרות מרפא בהם ד"ר מרלין מטפלת יחד ובשיתוף פסיכיאטרים מהשורה הראשונה במצבים הכוללים :

עייפות כרונית. כאבים ללא מקור לבעיה פיזית. גידולים שפירים. בעיות של נשים סביב פריון בעיות גיל מעבר. בעיות גברים כולל בעיות שמונעות תפקוד תקין בעבודה כגון מחשבות טורדניות מתחים חרדות. בעיות של נוער צמיחה התפתחות גדילה בלבול בזהות ובזהות מינית. התפתחות מינית מוקדמת. בעיות נוספות בכל גיל: נטיות אבדניות, מאניה דיפרסייה, סכיזופרניה, אנורקסיה, בולמיה, פוסט טראומה מכל הסוגים, הלומי קרב, מתחים, חרדות, פחדים, דיכאון, הפרעות אכילה, בעיות שינה, קשב, ריכוז היפראקטיביות. OCD. אוטיזם. כמו כן בעיות עור מכל סוג פסוריאזיס ועוד.

ד''ר מרלין במקרים קשים שנמצאים בטיפול פסיכיאטרי ואו פסיכולוגי עוזרת ללקוח יחד ולצד הפיקוח הפסיכיאטרי הצמוד אליו להתאזן יחד עם התרופות הפסיכיאטריות ואו להתחיל תהליך איזון שמוביל להורדה הדרגתית במינון התרופתי על ידי הפסיכיאטר המטפל.

לד"ר מרלין יש יכולת למצוא פתרונות למצבים שלא מצאו פתרון ברפואה הרגילה, בפסיכולוגיה בפסיכיאטריה. ואו ברפואה אלטרנטיבית אצל מטפלים אחרים בתחומה - בילדים נוער נשים וגברים.

ד"ר מרלין הנה בוגרת 4 שנות לימודי הומאופתיה בקולג לרפואה משלימה בניהולו של ד"ר חיים רוזנטל (M.D) . לימודים להומאופתים בכירים בבית חולים תל- השומר. לימודים במומביי בהודו, בקליניקות פרטיות אצל הפסיכיאטר- ד"ר מהאש גאנדי, ד''ר ראגאן שאנקארן.

ד''ר מרלין סיימה בהצלחה את לימודיה המשולבים בארץ ובחוול בהצטיינות וקיבלה מספר תארי דוקטורט

תואר דוקטור כבוד ברפואה משלימהHONORARY DOCTORIAL DEGREE - - PHD & MBMD
MIND & BODY MEDICAL UNIVERSITY CALIFORNIA , USA 2011
PhD AM [PHILOSOPHY DOCTOR OF ALTERNATIVE MEDICINE 2009 ]
D.A.M. [DOCTOR ALTERNATIVE MEDICINE 2008]
מאוניברסיטת MEDICINA ALTERNATIVA. COLOMBO, SRI LANKA

ד''ר מרלין הנה מטפלת מורשה RCP בהומאופתיה קלאסית מטעם מועצת ההסמכה הארצית הלשכה למקצועות בריאות משלימים 2007-2014.
קיבלה הסמכה מהאגודה להומאופתיה קלאסית בישראל R.C.HOM 2005-2008
קיבלה תעודת הסכמה מהאגודה לנטרופתיה 2010-2013
ההומאופתיה- מדע של הטבע. בו נעשה שימוש באלמנטים אורגניים מהטבע, לתיקון נזקים שנוצרו בתפקוד בכל רמות החיים. במחשבות, רגשות, התנהגות וגוף. תיקון השיבוש נעשה מרמת הנשמה.
נטורופתיה – הסרת מכשולים בתהליך הריפוי והאיזון המלא באמצעות לימוד איך לחזור לאורח חיים בריא, לממש שינוי בהרגלי תזונה מזיקים, הוספת תוספות מזון, צמחים, למיד תהליכי ניקוי רעלים ולמידה איך לשמור על הקיים .
שיטת מוח היהלום -אותה פיתחה
ד''ר מרלין. שעוזרת להגיע למצבי תודעה, חשיבה, רגש, התנהגות, מימוש עצמי איזון מלא ובריאות אישית לאורך זמן
דר מרלין סללה דרך לתחום הרפואה המשלימה בקרב המדיה והתקשורת ב 18 שנה האחרונים הינה מרואיינת בתוכניות טלוויזיה רדיו עיתונות בכל ערוצי התקשורת, ידיעות אחרונות, קוסמופוליטן, מעריב, לאישה, מנטה, חיים אחרים, דרך האושר, אודטה דנין, על טבעי, שירה פליקס ועוד. פירוט מלא באתר
drnorma.wixsite.com/marilyn-monroe-cure

מעל 12 שנות ניסיון
בין 50-100, בין 100-250
עברית
Social Profiles
http://drnorma.wixsite.com/marilyn-monroe-cure
Account Details
dr.marilyn.monroe@gmail.com