Close
פרטי המשתמש
ליאור אקרמן
ליאור
אקרמן
פירוט הרצאות
מזרח תיכון חדש?! או הספארי הגדול בעולם.
מה קורה באמת? מה צפוי לנו בעתיד? עד כמה אנו ניזונים מהפחדה פוליטית ומה המציאות לאשורה? "מזרח תיכון חדש", האמנם? ואם כן. איזה? מהם הכוחות החדשים הפועלים בזירה ומה צפוי לקרות ב"שכונה" שלנו בשנים הבאות. איך מתמודדת ואיך צריכה להתמודד ישראל כמדינה מערבית דמוקרטית מול "השבטים הברברים והרצחניים" באזור?
אקטואליה, ישראל והמזרח התיכון
ארגונים, מנהלים, כנסים ואירועים, צוותי חינוך, צוותי הדרכה, משאבי אנוש, נוער, נשים
שפת הגוף- המפתח לתקשורת אפקטיבית
השפה הבלתי מדוברת"- תקשורת בינאישית ונפלאות שפת הגוף, הרצאה וסדנא מעשית ואף משעשעת, המבוססת על שנים ארוכות של ניסיון מעשי. כלים שימושיים ליום יום ולהעצמה עצמית, זיהוי ונטרול התנגדויות מהצד השני, מהו המרחב האישי ועד כמה הוא קריטי ועוד. בנוסף לכך: אומנות העמידה וההרצאה מול קהל גדול וקטן- איך עושים זאת נכון.
ארגונים, מחלקות ו/או צוותים בארגון, מנהלים, כנסים ואירועים, צוותי חינוך, צוותי הדרכה, משאבי אנוש, נשים
אודות המרצה

ליאור אקרמן, לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ וראש מטה ראש השב"כ. לאורך רוב שנות שירותו, שימש בתפקידי שטח, ניהול ופיקוד, מבצעיים ומודיעיניים במגזר הערבי ובשטחים. הינו בוגר ישיבה שחזר בשאלה. בין השאר יזם והקים את מערך הדוברות והתקשורת של הארגון, את קשרי החוץ שלו וכן היה מעורב לאורך כל השנים במגעי השב"כ וממשלת ישראל, עם הפלסטינים, המצרים, הירדנים והממשל האמריקאי. ליווה את התנהלות המדינה לאורך אירועי האינתיפאדה השנייה, היה מעורב בחקירות הדרמטיות ביותר שידעה המדינה, במפגשים הסודיים שהתנהלו לאורך השנים עם הפלסטינים, המצרים ונוספים, בנה ופיתח את תורת העבודה של ארגוני הביטחון את מול התקשורת באופן שנלמד בהמשך גם ע"י דוברות צה"ל וארגונים נוספים בארץ ובעולם.
מלבד היותו בעלים ומנכ"ל של חברה פרטית, משמש כפרשן בולט בתקשורת, לענייני ביטחון ומודיעין. וכן בעל טור קבוע בעיתונות. היה מעורב ועוסק בכתיבת סדרות לטלוויזיה הישראלית והאמריקאית, שני ספרים שכתב בשנים האחרונות נמצאים כיום בתהליכי הפקה. מעבר לתחום הביטחון , עוסק רבות בתחום השלטון והשינוי החברתי במדינה ואף מוביל בתקשורת כיום, קו פעולה נחוש להתמודדות עם אתגרי המדינה בשנים הבאות.
ליאור מרצה ומעביר סדנאות לאורך השנים במגוון תחומי עניין מרתקים וייחודיים:
• ישראל והעולם הערבי והמוסלמי- מה קורה שם באמת? מה צפוי לנו בעתיד? עד כמה אנו ניזונים מהפחדה פוליטית ומה המציאות לאשורה?
• "מזרח תיכון חדש", האמנם? ואם כן. איזה? מהם הכוחות החדשים הפועלים בזירה ומה צפוי לקרות ב"שכונה" שלנו בשנים הבאות. איך מתמודדת ואיך צריכה להתמודד ישראל כמדינה מערבית דמוקרטית מול "השבטים הברברים והרצחניים" באיזור?
• דת ומדינה- הישכונו יחדיו? תהליכי חקירה פנימית בענייני דת וחזרה בשאלה, איפה אלוהים? ועל מה אפילו לרבנים אין תשובה?
• התנהלות שירות ביטחון חשאי בתוך מדינה דמוקרטית- דילמות, מגבלות ופתרונות.
• האינתיפאדה השנייה- כל האמת על מה שקרה, המגעים החשאיים, המו"מ המדיני במקביל למאבק בטרור, המעורבות המצרית והאמריקאית ולמה זה כל כך רלוונטי גם לאינתיפאדה הבאה.
• "השפה הבלתי מדוברת"- תקשורת בינאישית ונפלאות שפת הגוף, הרצאה וסדנא מעשית ואף משעשעת, המבוססת על שנים ארוכות של ניסיון מעשי. כלים שימושיים ליום יום ולהעצמה עצמית, זיהוי ונטרול התנגדויות מהצד השני, מהו המרחב האישי ועד כמה הוא קריטי ועוד. בנוסף לכך: אומנות העמידה וההרצאה מול קהל גדול וקטן- איך עושים זאת נכון.
• "דת להמונים"- צמיחתן ופריחתן של הדתות והאמונות, על מה הן מבוססות, הטוב והרע, איך זה התחיל ולאן הכל הולך? ואיך כל זה עומד מול המדע?

בין 7 ל 12 שנים
בין 500-1000
עברית, אנגלית, ערבית
Social Profiles
lior akerman
https://www.facebook.com/lior.akerman.3
Account Details
liorak64@gmail.com