Close
פרטי המשתמש
גיא מסד
גיא
מסד
050-5650985
09-7455301
פירוט הרצאות
הבריאות מתחילה בראש
כל אחד יודע שכשמתרגשים לקראת ראיון או מבחן יכולים להופיע דפיקות לב, הזעה, יובש בפה ואפילו פעילות מוגברת של מערכת העיכול. כשמאוהבים יש פרפרים בבטן וכשנפרדים מאדם אהוב "הלב נשבר ."לא צריך מחקר רפואי שיסביר את מה שכמעט כל אחד מרגיש ויודע. במידה מסוימת, זה אומר שאתם המומחים הכי טובים להרגשות / תחושות שלכם. אבל מה אפשר לעשות עם כל זה? גיא מסד, מייסד שיטת "הקשבה אקטיבית" - אימון לשחרור כאבים™ ומנחה בכיר ב - NLP ודמיון מודרך, שריפא את עצמו מאלרגיה ואסתמה, ריפא ולימד רבים אחרים להיפטר מכאב בהרצאה בה יחשוף כיצד יכול כל אחד לגייס את המומחיות האישית ואת יכולת הריפוי הפנימית והטבעית.
איזון קריירה ומשפחה, בריאות וספורט, הורות, העצמה, העצמה נשית, השראה , חדשנות, משפחה
מחלקות ו/או צוותים בארגון, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, משאבי אנוש, הורים, נשים, חוגי בית
הכל ידוע מראש והרשות נתונה - מבט חילוני על ההשגחה הפרטית שקיימת בכל אחת ואחד
ומה אם הכאב או המחלה הם לא בעיה? מה אם בעיה פיזיולוגית היא בעצם השתקפות של האופן שבו האדם חווה את העולם, השתקפות של צורת החשיבה שלו? גישה זו, בנוגע לסיבות הופעתן של מחלות שונות והקשר המתבהר בין בעיה גופנית וחוויה מנטאלית-רגשית, הולכת וצוברת תאוצה ובאה יותר ויותר לידי ביטוי גם בקרב אנשים שונים מתחום הרפואה והמדע - גישה שמתארת את הקשר שבין גוף ונפש כדבר שחשוב ללמוד לשים אליו לב כאשר רוצים לפתור בעיה פיזיולוגית מהשורש. יתרה מכך, יותר ויותר ניתן לראות את הקשר המיוחד שקיים בין אושר ובריאות, בין המימוש העצמי לאיכות החיים. אז מה אם בעצם הכאב והמחלה הם כמו מעקה הבטיחות בשולי הדרך, שכל מטרתו היא לעזור לאדם לחזור / להישאר על השביל של האושר שלו? גיא מסד, מייסד שיטת "הקשבה אקטיבית" - אימון לשחרור כאבים™ ומנחה בכיר ב - NLP ודמיון מודרך, שריפא את עצמו מאלרגיה ואסתמה, ריפא ולימד רבים אחרים להיפטר מכאב בהרצאה בה יחשוף כיצד יכול כל אחד לגייס את המומחיות האישית וההדרכה הפנימית בדרך למקום של אושר, איכות חיים והגשמה עצמית.
מחלקות ו/או צוותים בארגון, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, משאבי אנוש, נוער, הורים, נשים, גמלאים, חוגי בית
אודות המרצה

גיא מסד שירת בצה"ל 23 שנים, מתוכן 10 כקצין בחטיבת גולני.
במהלך שירותו הצבאי ריפא את עצמו מאלרגיה שליוותה אותו שנים רבות
ולאחר השחרור החלים מאסטמה.

גיא הבין כי ההשפעה של מיקוד המחשבה על הפיזיולוגיה היא עצומה
והחליט שהוא רוצה להמתקד בסיוע לאנשים לרפא כאבים ומחלות.

גיא הוא מנחה NLP בכיר בדרגת MASTER PRACTITIONER מטעם מכללת רטר. לאחר לימודי ה - NLP הוא העמיק ללמוד על הקשר בין גוף לנפש ושם דגש מיוחד על טיפול בחולי סרטן.

כיום גיא מרצה, מלמד ומלווה אנשים לשיפור המצב הפיזיולוגי שלהם ולריפוי דרך הטיפול בשורש הרגשי של הבעיה, באמצעות שיטה ייחודית שפיתח בעצמו.

גיא רכש ניסיון רב בטיפול בבעיות כגון: כאבי ראש, כאבי בטן, כאבי חניכיים, סחרחורות, טיפולי פוריות, פיברומיאלגיה, אנדומטריוזיס, סרטן ועוד ועוד...
גיא עובד עם כלים נוספים כמו: תטא הילינג, התמקדות, שטיפה אנרגטית, אקססבארס ופרחי באך.

גיא רואה שליחות בטיפול בסרטן, המגפה של ימינו, וכך הוא אומר:
"אני רואה במחלה הזדמנות והזמנה. הזדמנות להתבונן פנימה בכדי למצוא את המיוחדות ועוצמות הנפש שיש בכל אחד ואחת והזמנה לחיבור בין בני אדם, צורות חשיבה וגישות שונות. הבשורה החשובה היא שכאשר מגלים את המחלה בזמן, החלמה ממנה היא דבר אפשרי. ישנן יותר ויותר עדויות של אנשים שעשו זאת וחשוב שהידע בדבר האפשרות והדרכים להחלים יגיע לכמה שיותר אנשים. ובזה אני עוסק במרץ."

לכתבה של גיא מסד ב"סלונה" (יש להעתיק את כתובת ה - URL ולהדביקה בשורת התכובת בראש דף האינטרנט) : http://saloona.co.il/?p=243863?ref=saloona_tags
לכתבה של גיא מסד ב" Xnet לאשה" (יש להעתיק את כתובת ה - URL ולהדביקה בשורת התכובת בראש דף האינטרנט): http://xnet.ynet.co.il/health/articles/0,14713,L-3102971,00.html

בין 3 ל 7 שנים
בין 250-500
עברית, אנגלית
Social Profiles
http://www.mypresent.co.il/index.php?option=com_creatingreality&view=profile&id=87
https://www.facebook.com/hakshavaaktivit/
Account Details
guy.massad.nlp@gmail.com