Close
פרטי המשתמש
דניאל צוקרמן
דניאל
צוקרמן
054-7739-007
פירוט הרצאות
שיווק באינטרנט למנהלים
האתגר העסקי באינטרנט אינו טכנולוגי, אלא, שיווקי. מיהו הלקוח האמיתי שלי באינטרנט? מהו המוצר האמיתי שלי באינטרנט? כיצד האינטרנט משרת הכי טוב את העסק שלי? איך אני מודד את התרומה הכלכלית של האינטרנט לעסק שלי? ואיך אני בונה מודל עסקי ומרוויח באינטרנט לעסק שלי? אלו שאלות שרק מומחה עסקי, או שיווקי יידע לענות לכם. מטרת הסדנה היא לאפשר ליזמים, מנהלים, בעלי עסקים ומקבלי החלטות בתחום השיווק לקבל מושג רחב ככול האפשר לגבי האפשרויות העסקיות והשיווקיות שהאינטרנט מעמיד לרשותם, ולסייע להם להבין, הלכה למעשה, מהי האסטרטגיה הנכונה עבורם, ואילו ערוצי שיווק באינטרנט יביאו להם את התוצאה הטובה היותר. מאחר ויש מסגרות רבות שנותנות מענה לאתגרים הטכנולוגיים של שיווק באינטרנט (איך עושים), אנחנו נשים דגש במסגרת הסדנה על האתגרים העסקיים והשיווקיים שיש לכם המנהלים (מה עושים), ובעיקר על איך הופכים את זה לתוצאה עסקית מדידה מבחינתכם. הסדנה מיועדת ליזמים, בעלי עסקים, מנהלים ועובדי שיווק בעלי ידע בסיסי במחשב ובאינטרנט וללא ניסיון קודם.
עסקים, עסקים והצלחה, מכירות, פרסום, שיווק , מיתוג, אינטרנט, מובייל
ארגונים, מנהלים, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, צוותי הדרכה
רוצים למכור יותר? צאו לפגוש לקוחות חדשים, או הזמינו אותם לוובינר!!
כל מנהל ובעל עסק יגיד לכם, ולא משנה באיזה תחום העסק, או מה גודלו, האתגר שהכי קשה להתמיד בו, הוא הצורך לגייס כל הזמן לקוחות חדשים לעסק. המיתון, המותגים, הקניונים, הסינים, התחרות, ה"שוטף" של העסק, לקוחות קיימים, האישה והילדים, כל אלה הסברים ותירוצים מדוע העסק לא פועל כל הזמן לגיוס לקוחות חדשים. הסברים ותירוצים לא חסרים, וכל תקופה, או אירוע, מספקים לנו הסברים חדשים, אבל, הצורך לגייס לקוחות חדשים כל הזמן, זה, זה לא משתנה. וובינר (סמינרשת, או הרצאה באינטרנט) היא שיטת שיווק מוכחת ויעילה המאפשרת לכל עסק, או נותן שירותים, להיחשף בבת אחת מול עשרות (ולעיתים מאות) לקוחות פוטנציאלים כמומחה, להעביר אליהם מידע וידע בכדי להניע אותם לפעולה ולבצע קנייה אצלו. בסקר שבוצע לאחרונה בקרב כ 250 בעלי עסקים בישראל, העידו 86% מהמשתתפים כי וובינר, ושיווק באמצעות וובינר כשיטת שיווק שיפר עבורם את התוצאה העסקית בצורה מדידה. ניסיוננו מראה כי אחוזי המכירה בעקבות וובינר מוצלח גבוהים מהממוצע. שיווק באינטרנט בכלל, ושיווק באמצעות וובינר בפרט, מאפשרים לעסקים קטנים להגיע ללקוחות בצורה יעילה וכלכלית, ליצר מכירות ולהגדיל את ההכנסות והרווחיות בצורה מובנית ומדידה.
אודות המרצה

דניאל צוקרמן יליד 1964 ובוגר מנהל עסקים, הוא מראשוני תעשיית האינטרנט בישראל.
בשני העשורים האחרונים היה מעורב דניאל צוקרמן בתכנון והקמה של למעלה מ- 1,000 אתרים ומיזמי אינטרנט, לרבות, פורטל היהלומים הראשון של מדינת ישראל, אתרי בזק ובזקנט, אתר המשטרה, אתר גל"צ, אתר בית אביחי וצו פיוס וכן, פיתוח פתרונות מולטימדיה טכנולוגיים עבור מיקרוסופט, נטויז'ון ובזק, ותקליטורי בנקאות מקוונת עבור כל הבנקים הגדולים.
בשנים האחרונות משמש דניאל צוקרמן בעיקר כמנטור ויועץ מומחה עבור יזמים ועסקים בנושא פיתוח עסקי ושיווק באינטרנט.
צוקרמן הוא שותף בקבוצה מקומית המשווקת את הפתרונות הטכנולוגיים של WSI, חברת שירותי השיווק באינטרנט הגדולה והותיקה בעולם מזה שני עשורים כמעט, וכן, המייסד של אדריכלות תוצאות באינטרנט המתמחה בניהול מותגים אונליין ומספקת פתרון שיווק באינטרנט שלם ליזמים וחברות . הקבוצה פעלה לאורך השנים עבור גופים מוכרים כמו, טבע, אמריקן אקספרס, פריזמה, פורמולה, בנקים, מכללות, בית אביחי, צו פיוס, ISS, וכן, עשרות לקוחות ומיזמי אינטרנט פחות מוכרים מכל גווני הקשת.
דניאל צוקרמן משמש גם מרצה וחונך מוסמך מטעם התמ"ת, משרד התיירות ומט"י, וכן, חבר באיגוד לשכות המסחר ומשמש כחבר הנהלה בחטיבת היועצים.
דניאל צוקרמן יזם וייסד את "ערוץ הייעוץ" ו"ערוץ הוובינרים הישראלי" המסייעים ליזמים ועסקים לשווק את עצמם באינטרנט.

בין 7 ל 12 שנים
בין 250-500
עברית, אנגלית
Social Profiles
http://www.wms.co.il
https://www.linkedin.com/profile/public-profile-settings?trk=prof-edit-edit-public_profile
https://www.facebook.com/consultingchannel
https://plus.google.com/105707524003612754014/posts?banner=pwa
Account Details
danny@wms.co.il