Close
פרטי המשתמש
דני וידיסלבסקי
דני
וידיסלבסקי
0528-20-24-24
072-2423333
פירוט הרצאות
יעילות וניהול זמן אפקטיבי - איך להשיג עוד 3 שעות כל יום?!
אין לי זמן... אין לי כסף... אין לי זמן... אין לי כסף... אין לי זמן... אין לי כסף... ה"מנטרה" הזו מוכרת לכם? מסתבר שיש קשר הדוק בין שני החוסרים האלה! גם לך חסר זמן (או כסף)... האם קורה לך שאתה לא מספיק כלום? אין לך זמן ובמקביל אתה קורס קורס תחת העומס? ולא מבין איך הזמן "בורח" לך? נמאס לך לעבוד כמו חמור ובסוף החודש לאכול רק קש? אולי שמת לב שכמה שאתם לא עובדים, אתם לא מצליחים להגיע למה שרציתם? המצב הוא כזה - אם בעסק שלך כולם עובדים נורא קשה וההכנסות עדיין קטנות... אם אין לך מספיק זמן פנוי ומספיק כסף כדי לעשות את מה שבאמת היית רוצה... סימן שחסרים לך כלים ליעילות וניהול זמן אפקטיבי! ברוכים הבאים לסמינר "יעילות וניהול זמן – איך להשיג עוד 3 שעות כל יום?!" בו נלמד בין השאר: • מהו הסוד הראשון ביעילות וניהול זמן? • כיצד אתם מבזבזים 73% מהזמן והכסף שלכם בכל יום?! • מהן הטעויות הנפוצות בארגון העסק והחיים של בעלי עסקים? • הסוד השני לניהול זמן שעשוי לפנות לך 50% מהיום שלך באופן מיידי! • 4 דרכים עיקריות של עובדים, ספקים ולקוחות לגזול את זמנך • הכנות מעשיות לשנה היעילה ביותר בחייך! בסיום הסמינר "יעילות וניהול זמן – איך להשיג עוד 3 שעות כל יום?!" אתם תכירו כלים מעשיים כדי לייצר באופן מיידי זמן וכסף! הרבה זמן = הרבה כסף! תלמדו איך לעבוד פחות ולהרוויח יותר! תגלו את השגיאות אצלכם בעסק שמבזבזות לך 73% מהזמן שלך! תלמדו על הפעולות שמרחיקות ממכם הכנסות והצלחות! תוכלו להשיג עוד 3 שעות כל יום!
העצמה, השראה , מוטיבציה, מצוינות אישית, עסקים, עסקים והצלחה, איזון קריירה ומשפחה, ניהול ומנהיגות, ניהול זמן
ארגונים, מנהלים, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים, משאבי אנוש
שיווק בחינם - איך להשיג לקוחות בכלום כסף?!
רוצה עוד לקוחות בלי לשלם? מה כבר ביקשת? למכור ולספק את השירותים/מוצרים שלך לאנשים? אבל התחרות בשוק כל המזן גוברת. אתה מוריד מחירים - אבל גם זה לא עוזר. כמות הטלפונים לעסק ממשיכה לרדת. הלקוחות מפסיקים להגיע - וההכנסות צונחות. כמו שלובה הקופאית נהגה לומר: אין עבודה, אין פרנסה – קשה. קשה. אתה מחליט – חייבים לפרסם! אתה לוקח את "מאגרי" הכסף האחרונים שיש לך ומשקיע בשיווק ובפרסום ו... הכל יורד לטימיון! הכסף נגמר והעסק נסגר... חכה רגע! זה לא חייב להסתיים ככה. אתה צריך לקוחות? אין לך כסף לשיווק ולפרסם? אנחנו גאים להציג את הסמינר היחידי בישראל: "שיווק בחינם – איך להשיג לקוחות בכלום כסף?!" בו נלמד בין השאר: מהי שיטת השיווק הכי טובה בעולם איך אפשר לעשות כסף קל מה יכול להביא לך שפע של לקוחות והכנסות מייד איך שינוי קל בתדמית שלך יכול להשפיע על חשבון הבנק שיטות שיווק מתקדמות חוק הפרסום והשיווק הכי חשוב לפייסבוק, יוטיוב וגוגל בסיום הסמינר "שיווק בחינם – איך להשיג לקוחות בכלום כסף?!": תדע איך להשיג לקוחות ב"כלום כסף" תלמד את הדרך הנכונה להפיק תועלת משיווק מפה לאוזן תדע איך להרוויח מכסף מהגלישה שלך באתרים YNET, MAKO ו WALLA תכיר 12 שיטות להשגת לקוחות בלי להוציא שקל! תפסיק לבזבז כסף על פרסום ושיווק לא יעילים, ותוכל להשיג לקוחות חדשים כל הזמן תגלה את השיטה החסכונית של מיליונרים להפוך לסופר מיליונרים אנחנו כל כך בטוחים בכך שאנחנו נותנים לך אחריות מלאה! אם בסיום הסמינר תחשוב שהוא לא היה שווה כל שקל – תקבל החזר מלא ומיידי של כל מה ששילמת!
ארגונים, מחלקות ו/או צוותים בארגון, מנהלים, כנסים ואירועים, מעגלי עסקים
אודות המרצה

"דני וידיסלבסקי פשוט עילוי בשטח הקואצ'ינג (אימון אישי) ליצירת כסף",אודטה (מעריב)

דני וידיסלבסקי (39, נשוי+1) הינו מומחה להתנהגות אנושית ומאסטר לניהול בעל שם עולמי.

דני העביר סמינרים ללמעלה מ-10,000 מנהלים ובעלי עסקים וסיפק ייעוץ עסקי וליווי למאות חברות ועסקים.

דני לא רק מרצה בעצמו, אלא הכשיר עד כה מרצים בארץ ובעולם והסדנאות שהוא פיתח מועברות היום על ידי מנטורים עסקיים בכל הערים המרכזיות בארה"ב.

עד כה דני העביר סדנאות וייעוץ לעסקים מכל הגדלים לרבות חברות ענק ביניהן: מיקרוסופט, סלקום, המועצה להשכלה גבוהה, קול ישראל, ויזה כאל, אונ' ת"א, אונ' חיפה, תנובה, אגד, בית ציוני אמריקה ועוד...

דני מנהל 4 עסקים ומנהל בהתנדבות את העמותה הגדולה ביותר בארץ לחינוך לערכים והורדת אלימות.

לאורך השנים דני קיבל אלפי הוקרות על פעילויותיו מכל רחבי הגלובוס. למען האמת, כדי לתאר את פועלו של דני, בתחומים השונים של פעילויותיו: סמינרים, ייעוץ אישי, עסקים, תרומה לחברה, יידרש יותר מדף זה. אפשר לראות דוגמית קטנה כאן:
http://www.vidis.co.il/success/

להזמנת ההרצאה יש לשלוח מייל הזמנה ל: vidis@timemaker.org

מעל 12 שנות ניסיון
בין 100-250
עברית, אנגלית
Social Profiles
http://www.vidis.co.il/success/
https://www.facebook.com/vidis.co.il
https://www.facebook.com/danny.vidislavski
Account Details
vidis@timemaker.org