Close
פרטי המשתמש
אמיר צוקר
אמיר
צוקר
050-3030333
פירוט הרצאות
עושים סדר בבלאגן הפיננסי
האם העובדים שלך מוטרדים מהעתיד הכלכלי שלהם? האם כאשר הם מוטרדים מיוקר המחיה הם יצירתיים מאוד בעבודה? הם נותנים שרות ברמה הכי גבוהה ובסטנדרטים שאתה מצפה מהם? האם הם באמת מבטאים את מלוא היכולות שלהם? אם הם ידעו מהן הטעויות הנפוצות שבגללן רוב האנשים לא יגיעו לחופש כלכלי, מהם הערכים החשובים להשגת חופש כלכלי - הם יהיו עובדים יותר טובים. העסק שלך יהיה טוב יותר, רווחי יותר, צומח יותר. בהרצאה נדבר על האנרגיה שנקראת כסף ואיך לא לתת לה לנהל את חיינו, העובדים יזהו את עצמם במפת ״טיפוסי הכסף״, נלמד איך טיפוסי הכסף השונים משפיעים על מכירות החברה, הרווחיות שלה ותזרים המזומנים שלה ואיך אפשר לשנות את ההשפעה הזו. נייצר חיבור בין תפיסת הכסף הפרטית של העובדים לערכי הארגון והיעדים שלו. ההרצאה היא הרצאת חובה לארגון שרוצה עובדים טובים יותר, יצירתיים יותר, נאמנים יותר ואיכותיים יותר.
העצמה, מוטיבציה, מכירות, מצוינות אישית, עסקים והצלחה
ארגונים, מחלקות ו/או צוותים בארגון, כנסים ואירועים, משאבי אנוש
אודות המרצה

שלום.
שמי אמיר צוקר.
רץ למרחקים ארוכים, אוהב לעמוד מול קהל ובעל יכולת ביטוי גבוהה בעברית ובאנגלית, בכתב ובעל-פה. יודע להרצות שעה על כל נושא בלי הכנה מוקדמת.

מזה 20 שנה ויותר אני מסייע בליווי בפועל למאות אנשים וארגונים להתנהל נכון, חכם, יעיל ולצמוח בצורה בריאה.

בשנים האחרונות העברתי עשרות הרצאות לעובדים, למנהלים ולקהלים עסקיים ופרטיים.
ההרצאות לארגונים מתמקדות באלמנטים הבסיסיים שבלעדיהם לא ניתן לייצר הצלחה בארגון לאורך זמן. התכנים מבוססים על תפישת ניהול שפיתחתי במהלך 20 שנות ניהול וליווי עסקים וחברות ומלאות בדוגמאות אמיתיות מחיי ארגונים אותם ליוויתי.
בנוסף, אני מעביר הרצאות לקהלים פרטיים, בהן אני מתמקד בהכרת חוקי עולם הכסף ובמתן כלים להתמודדות עם נושאים שונים הקשורים כולם בכסף. ההרצאות מתייחסות לנושאים כמו יציאה ממעגל המינוס, כלים להתנהלות נכונה בהיבטי כסף, חסכון והשקעה, קיצוץ בהוצאות מול הגדלת הכנסות, מצבי פרישה מעבודה או שינוי תעסוקתי, הכנסה פסיבית, חינוך פיננסי לילדים ועוד. ניתן לקרוא עוד על ההרצאות באתר: www.amirzuker.co.il

כיועץ עסקי, אני מתמחה בשיפור ביצועים ובבניית ושיפור תהליכים עסקיים ובקרות פנימיות בחברות גדולות כמו גם בעסקים קטנים ובינוניים. אני בעל רשיון רו״ח ובוגר תואר שני במינהל עסקים (MBA). בעבר מילאתי 3 תפקידי סמנכ״ל כספים, בקבוצת סולגוד, באדידס ישראל ובמשקר מקבוצת קוקה-קולה).
מסוף שנת 2005 ליויתי עשרות עסקים וחברות בתחומים עסקיים וחשבונאיים, בשדרוג תהליכי עבודה, בהטמעת מערכות מידע ו-ERP ובהפקת המירב מהן. בין לקוחותי ניתן למנות חברות מהגדולות במשק, כדוגמת טבע, אלקטרה, מנרב, גדות, ועוד.
כל פעילותי מרוכזת סביב הבנת תהליכים מהירה, הכנסת חדשנות לתהליכי העבודה תוך שמירה על רמת בקרה ושליטה גבוהה ושילוב של כלי המיחשוב המתאימים ביותר לארגון. נקודת המוצא שלי תמיד מבוססת על הבנת היעדים העסקיים של הארגון ואופי ההון האנושי שלו.

בין שנה ל 3 שנים
עד 50 איש, בין 50-100
עברית, אנגלית
Social Profiles
Account Details
amir.zuker@igent.co.il